Služby

Pracuji s

Kosmetika

Ve svém studiu krasy nabízím poměrně širokou, ale ucelenou škálu ošetření. Při každé návštěvě provádím důkladnou diagnózu pleti, podle které poté volím vhodnou proceduru, na které se s klientkou musíme obě shodnout.

Neexistuje univerzální kosmetika a univerzální pleť. Vše musí být na míru zvoleno aktuálnímu stavu pokožky.

Pokud se chystáte na ples, nebo jakoukoliv událost, tak nabízím Expres ošetřeni kde během 1 hod. budete vypadat prozářeně a svěže s okamžitým efektem. Je vice moznosti jak toho dosáhnout.

Ke každé mé klientce přistupuji zcela individuálně, protože se snažím přesně diagnostikovat pleť, a zvolíme procedury, které jsou klíčem ke kráse. Moje speciálně zvolené kombinace masážních technik a různá doporučení (tkáňové soli, vitaminy a kolageny) zvýší pružnost, zpevnění a anti-age pleti. Špičkové a luxusní krémy, které mám profesně ověřené, dopřejí pleti to nejlepší.

Ošetřuji dvěma špičkovými profesionálními značkami: českou  kosmeceutickou  značkou ESSENTÉ a jednou z aktuálně nejvěhlasnějších světových značek, britskou MEDIK8.

Všechny značky obsahují účinné certifikované složky, nejsou testovány na zvířatech, jsou vyráběny s ohledem na životní prostředí.

Vizážistika

Jsem absolventkou Make-up Institute Prague a také jsem úspěšně absolvovala doplňující kurzy a školení u Surfacemakeup.cz, Makeupgroup.cz, Upgrade-makeup.cz., dále jsem prošla spoustou online školení u významných make-up artistu a vlasových stylistů z celého Ruska.

Neustále sleduji nejnovější trendy v oblasti líčení, kosmetiky a účesů.

Své služby nabízím v nádherných prostorách svého studia, kde poskytuji svým klientkám kompletní péči od líčení, účesu, výběru šatů, poradenství v oblasti péče o pleť až po individuální kurzy denního a večerního líčení nebo profi focení.

Pro svou práci používám profesionální kosmetiku špičkové kvality americké profesionální značku Bodyography + další celosvětové brandy.

Při práci mimo salón přijíždím vždy s plným profesionálním vybavením.

Má práce je pro mě zábavou a ráda se o Vás budu starat ve Váš svatební den nebo v den jiné společenské události.

Cvičení

Mám velkou radost, že můžu cvičit a přecvičovat jógu a čchi-kung.

Provedu Vás jiným světem, při kterém si mentálně odpočinete, protáhnete a posílíte tělo ve vašem rytmu. Zpřístupňuji při lekcích cvičení těm, kteří mají specifické potřeby třeba kvůli zdravotnímu stavu, aby si i oni mohli užívat blahodárných účinků jógy a čchi-kungu.

Postarám se o to, aby Vaše praxe nebyla ničím rušená, relaxační a dobíjející zážitek. Tematicky se zaměřují na účastníky, upravuji přímo na míru atmosféru, denní či roční dobu, měsíční fázi… Pracuji s tím, co daný člověk nebo skupina aktuálně potřebuje. Relaxační účinek podporuji i závěrečnou meditaci.

Jsem absolventkou 2 leté školy Aromaterapii roční školy čchi-kungu, a proto s velkou radosti propojuji aromaterapii s jógou a s čímkoliv, kde muže byt prospěšná.

Vycházím z vlastní zkušenosti, jak silný pozitivní vliv má jóga a čchi-kung na vyčerpání, stres, špatné pohybové vzorce a neutišenou mysl. A protože mě moc baví vytvářet bezpečné prostředí a nádhernou atmosféru, ve kterém se uvolníte natolik, že bude slyšet i svůj vnitřní hlas. Ten, který probouzí respekt a vděčnost k tělu, sobě a světu kolem nás.

Protože každý je jedinečný, a zažívá i jedinečnou zkušenost při své praxi, proto také nabízím individuální jógu nebo čchi-kung, v čase, který Vám bude vyhovovat. Děkuji Vám za důvěru.

Masáže

Moji milí, prošla jsem nespočet kurzů a školení, neustále se vzdělávám, a již přes 13 let profesionálně tady v ČR (Dornova metoda, lymfatické masáže, Bowenová technika, su-jok, thajske masáže, aromamasáže, liftingova masáž atd. a atd.  + od svých 18 let u nás (Tádžikistán) jsem se zabývala také masážními technikami / baňkováním a objevovala byliny. Momentálně vyrábím osobně tinktury, olejové maceráty (např. třezalkový, levandulový, kostivalový a mnoho dalšího) které používám na Vaši masáž, míchám esenciální oleje na míru nebo intuitivně dle Vašeho přání.

Používám oleje od renomovaných firem jako jsou Florihana, Yasminka a Nobilis Tilia a také Bachové esence, atd. Vše se snažím zakomponovat s nejlepším vědomím a svědomím do masáže. Proto jsou moje masáže  jsou prostě jiné a možná nikdy nejsou stejné, ale vždy od srdce!

 

Co říkají zákaznice

Dokonalá masáž od anděla  Moc děkuji, nejlepší masáž jakou jsem kdy zažila, vřele všem doporučuji! A k tomu perfektní informace o přírodní kosmetice, bylinkách…“

Jana

Mavi, moc děkuji za páteční workshop péče o plet‘. Skvělá a pohodová atmosféra, načerpání nových informací, masky které jsme si na sobě vyzkoušely (jak jednoduché, účinné a bez chemie), voňavé olejíčky, masáž a to nejdůležitější. Výsledek byl opravdu hned viditelný. Chci tento kurz jen a jen doporučit. Těším se na další setkání.“

Petra

Kosmetika od Mavi je pohlazení jak na tváři, tak na duši..❤ příjemná péče, úžasný relax a odpočinek.. každé ženě mohu jen doporučit ❤ moc děkuji Mavi za Vaši péči o moji pleť“

Aneta