Přístrojové ošetření

Radiofrekvence

Radiofrekvence je neinvazivní vysokofrekvenční terapie, jejíž účinek na ošetřovanou tkáň spočívá v jejím prohřátí. Teplem dochází ke kontrakci a novotvorbě kolagenu v úrovni dermis, což vede k vypnutí ochablé kůže, vyhlazení vrásek a formování postavy. Radiofrekvence je určena k ošetření obličeje i těla.

Inovativní kosmetický přístroj pro radiofrekvenční lifting umožňuje bezbolestně provádět efektivní ozdravení a lifting pokožky pomocí  řízeného působení RF frekvencí 3 až 5 MHz.

Neinvazivní karboxyterapie

Neinvazivní karboxyterapie je jednou z nejúčinnějších a nejbezpečnějších procedur v moderní kosmetologii, která pomáhá řešit širokou škálu estetických problémů bez použití injekcí a poranění pokožky.

Je to komplexní terapie vhodná pro všechny typy pleti a věkové kategorie, muže i ženy, lze ji provádět v průběhu celého roku. Je bezbolestná a šetrná, nevyžaduje následnou regeneraci.

Mikrokurentní terapie

Příležitost k obnově nádherného ovále obličeje, odstranění vaků pod očima a dvojité brady, návrat pokožce mládí pomocí slabého pulzního elektrického proudu.
I po prvních ošetřeních je patrný omlazující a zvedací účinek. Kromě toho má mikrokuretní ošetření příznivý účinek na celé tělo jako celek.

Mikrojehličkování

DermaPen je revoluční alternativou dermarollerového ošetření. Jedna se o mikrojehličkovou metodou ke stimulaci tvorby kolagenu. Pomocí mikrojehličkování vpravujeme do svrchních vrstev kůže účinné látky či séra.

DermaPen využívá systém automatické vibrace a  vysokou rychlost. Díky tomu je ošetření minimálně bolestivé, na rozdíl od jiných metod jehličkování. 

Díky této metodě  dochází k remodelaci kolagenu a elastinu, což vede k regeneraci, rozjasnění, vypnutí a omlazení pleti.

Po ošetření je pleť zarudlá s pocitem tepla nebo horka. Odeznívá do 3-5 ti dnů. Mohou se objevit drobné stroupky. Po zákroku je nutná přísná ochrana před sluncem. Make- up se může aplikovat za 48 hodin po ošetření.

 

Co říkají zákaznice

 Dnes jsem poprvé vyzkoušela  přístrojové ošetření, které provádí neinvazivní mezoterapii a mikroproudovou terapii na výživu a omládnutí pleti, jsem nadšená a mohu vřele doporučit!!!

Samozřejmě nechybělo čištění pleti, masáž, úprava obočí a nežádoucích chloupků, peeling, výživné voňavé oleje a jako bonus kaviarová alginatová liftingová maska. Cítím se jako znovuzrozená. Děkuji Mavi, bylo to všechno okouzlující.

Vladana

Mavi, moc děkuji za páteční workshop péče o plet‘. Skvěla a pohodová atmosféra, načerpání nových informací, masky které který jsme si na sobě vyzkoušely (jak jednoduché, účinné a bez chemie), voňavé olejíčky, masáž a to je nejdůležitější. Výsledek byl opravdu hned viditelný. Chci tento kurz jen a jen doporučit. Těším se na další setkání.

Petra

Mavinko, děkuji za úžasné odpoledne💗 skvělé triky, rady a návody, spoustu odborných a užitečných rad. Velmi přátelské prostředí a  srdečná společnost. Děkuji a rozhodně doporučuji 👏👏👏

Lucie