Hormonální jógová terapie je speciální sestava cviků vytvořená brazilkou Dinah Rodrigues pro ženy s problémy způsobenými hormonální nerovnováhou a také pro všechny od 35 let jako prevence před těmito obtížemi.
Jedná se o přírodní léčbu, která vychází z hatha jógy, tibetských technik práce s energií a kundalini jógy.

V průběhu cvičení dochází ke zmírnění a postupnému odstranění potíží, jako např: předčasná menopauza a symptomy spojené s menopauzou (návaly horka, nespavost, podrážděnost, nízké libido, bolesti hlavy a migrény, urogenitální suchost), premenstruační syndrom, polycystické vaječníky, neplodnost, deprese, nedostatečná činnost štítné žlázy, osteoporóza, panický syndrom, syndrom karpálního tunelu, snížení paměti, lámavé nehty, suchá pleť a akné, padání vlasů a další. Hormonální jógová terapie podporuje celkové zdraví žen, zvyšuje pružnost těla, posiluje plíce, srdce i klouby, detoxikuje celý organismus, působí na vylepšení pleti, vlasů a pomáhá k celkovému omlazení těla i mysli. Součástí kurzu jsou také jednoduché dechové techniky. Sestavu zvládnou všechny ženy, i ty, které nemají zkušenosti s jógou.

Lektorka Elizabeth má dlouholetou praxi ve vedení těchto léčebných kurzů a je certifikovaná osobně od tvůrkyně Dinah Rodrigues.

Pořádá: Elizabeth Székely a Mavistudio Náměšť nad Oslavou
Kde: Náměšt nad Oslavou, Habří 1006
Termín: Víkend 16. – 18. 2. 2018 – pátek: 18 –20hod, sobota :9 – 12hod. 14 – 18hod., neděle: 9 – 12hod.
Cena: 2.500 Kč

V ceně kurzu jsou i materiály pro Vaši domácí praxi.

Na víkendový seminář je třeba se přihlásit na email: elizabethszekely@seznam.cz